BP2.eu – výrobca kvalitných plechových krytín

18.8.2022 907x

Od podomového predaja do sveta

V roku 1995 sa drobná firma BP2.eu z Poľska venovala obyčajnému podomovému predaju strešných krytín. O 3 roky neskôr, v roku 1998, otvorila svoje prvé oficiálne sídlo v Krakove, kde začínala s dvomi zamestnancami a jedným autom. Napriek tomu len o rok neskôr spustila v úplne zmodernizovanom objekte prvú linku na výrobu plechových strešných krytín. Vďaka eurofondom sa BP2.eu podarilo zrekonštruovať takmer celý strojový park, ktorý im vyrábal plechové krytiny. O pár rokov neskôr, po otvorení výrobno-logistického objektu a rozšírení ponuky, firma expandovala do Česka, Maďarska, Rumunska a aj na Slovensko. Odvtedy sa podarilo BP2.eu spustiť ďalšie výrobné linky, implementovať inovatívne riešenia, rozšíriť ponuku a získať výrobné podniky v Rumunsku. V súčasnosti je jedným z najlepších výrobcov plechových krytín a príslušenstva vo východnej Európe. 

Široká ponuka strešných plechových krytín a príslušenstva 

BP2.eu aktuálne ponúka rôzne typy plechových krytín na strechy. Okrem toho v jej portfóliu nájdete aj klampiarske prvky a odkvapové systémy.

Z ponuky BP2.eu vyberáme:

Modular series - modulová plechová strešná krytina 

Strešné krytiny Modular series predstavujú inovatívne riešenie vo forme modulových tabúľ. Modulová plechová krytina je vyrobená pomocou najnovších technologických riešení a s perfektným spracovaním. 

Compact series - kompaktná strešná škridla

Kompaktné škridly Compact series v sebe spájajú výhody bežných strešných škridiel a modulových riešení. Kompaktné škridly sú vyrobené na báze klasických škridiel z plechu vo forme ľahkých dvojmodulových tabúľ. 

Classic series - plechové strešné krytiny

Classic series je sériou veľmi obľúbených plechových strešných krytín, ktoré sú prispôsobené na mieru každému projektu. Súčasťou ponuky Classic series sú rôznorodé profily pripravené v objednanom formáte presne na mieru. 

Sinus - vlnitý plech

Vlnité plechy Sinus slúžia predovšetkým na pokrývanie striech a fasád menších stavieb. Okrem toho nachádzajú svoje využitie aj v modernej architektúre, kde sú súčasťou dizajnových fasád bytových domov. 

Trapézové plechy 

Univerzálne trapézové plechy disponujú v stavebníctve širokým využitím. Okrem malých stavieb sa využívajú aj na stavbu veľkých hál a pokrývanie striech. V širokej škále rôznych trapézových plechov nájdete jednoduché riešenia aj vysoké konštrukčné profily na náročnejšie využitie. 

Množstvo ďalších produktov nájdete na https://www.bp2.pl/sk.

Príďte si do Redos Čadca vybrať z bohatej ponuky RAL farieb, drevodekorov a špeciálnych povrchových úprav. Krytiny sú dostupné s výbornou dodacou dobou už 14 dní od objednávky. Navštívte nás ešte dnes. 

 

Môžem Vám nejako poradiť?
Ľubomír Sirota
Obchodný zástupca
0948 154 157
V čase od 17:00 do 08:00 nám môžete zanechať správu. Budeme vás kontaktovať hneď ako to bude možné.

Zanechať správu
Andrea Friščáková
obchodná zástupkyňa
0948 888 413
V čase od 17:00 do 08:00 nám môžete zanechať správu. Budeme vás kontaktovať hneď ako to bude možné.

Zanechať správu

Ďalšie články

Novinka: dovoz betónu priamo na stavbu
Neplytvajte časom návštevami rôznych stavebnín, u nás nakúpite všetko potrebné. Teraz už aj betón priamo na vašu stavbu.
1.4.2022 1250x
Do stavebnín už nemusíte jazdiť cez zápchu
Obyvatelia Horných Kysúc, zbystrite pozornosť. Prichádza nová predajňa stavebnín Redos, so strategickou polohou!
8.11.2019 3940x