DOVOZ SYPKÝCH MATERIÁLOV ZADARMO!

Platí pre obce Skalité, Čierne a Raková (zadarmo do 10 km)

Služby

Sme tu preto, aby sme pre vás zabezpečili všetko, čo potrebujete v oblasti stavebníctva.
Dom

Či ste súkromný staviteľ, domáci kutil alebo veľká stavebná firma, u nás nájdete všetko pre to, aby ste si mohli postaviť váš vysnívaný dom. Výstavba domu bude vďaka komplexnosti našich služieb a kvalite našich výrobkov príjemná záležitosť. Sortiment našich stavebnín zahŕňa produkty pre interiér, ako je napríklad interiérová dlažba, či interiérové obklady, ale aj pre exteriér, ako je napríklad oplotenie pre váš dom.

Vyberať si môžete z ponuky viac ako tisíc produktov pre vaše bývanie od prvotriednych slovenských a zahraničných výrobcov, za tie najlepšie ceny. Okrem predaja stavebných materiálov, vám vieme zabezpečiť aj požičovňu náradia, či dopravu tovaru na stavenisko.

Stavba

Pokiaľ hľadáte internetové stavebniny, ktoré by vám dokázali zabezpečiť všetko od stavby základov až po stavbu komína, tak ste ich práve našli. Naše Stavebniny Čadca ponúkajú izolačné materiály, pórobetónové tvárnice, betónové výrobky a tisíce ďalších potrebných a žiadaných výrobkov.

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti stavebníctva. Vieme, že každá stavba si vyžaduje individuálny prístup, a preto vám radi pomôžeme a poradíme, ako si vybrať ten správny stavebný materiál a potrebné technológie pre vašu stavbu.

Záhrada

Medzi našimi službami a ponúkanými výrobkami nájdete okrem iného aj všetko do záhrady. Rodinné bývanie a záhrada sú oblasti, ktoré idú ruka v ruke, a preto sa v našej ponuke nachádzajú kvalitné záhradné doplnky, pomocou ktorých si vytvoríte krásnu záhradu.

Vaša záhrada dokáže pridať na kráse vášho rodinného domu. Z toho dôvodu je dôležité nepodceniť výber materiálu pre realizáciu záhrady. V našich online stavebninách nájdete široký výber dlažieb do záhrady, záhradného oplotenia, oporných svahových tvárnic a ďalších produktov pre vaše záhrady.

Kúpeľňa

Okrem výrobkov pre váš dom, stavbu či záhradu u nás nájdete aj všetko pre kúpeľňu. Moderné kúpeľne si v dnešnej dobe vyžadujú častokrát riešenia na mieru. Práve preto v našom sortimente ponúkame široký výber kúpeľňového nábytku a kúpeľňového príslušenstva, vďaka ktorým si vytvoríte kúpeľňu vašich snov.

Chcete si zariadiť kúpeľňu na mieru podľa vašich predstáv? V tom prípade sme tu pre vás. Svet kúpeľní je pre nás dôležitou súčasťou bývania a záleží nám na tom, aby ste našli presne to, čo v oblasti kúpeľňového sortimentu hľadáte.

Náradie

Kvalitné stavebné náradie a materiály sú rozhodujúce pre vašu stavbu. Dokážu často uľahčiť, urýchliť a zefektívniť vašu budúcu prácu. V sekcii náradia ponúkame kvalitné náradie, rôzne ochranné pomôcky, ručné aj elektrické stavebné prístroje za dostupné ceny pre každého.

Niektorí remeselníci a stavbári si radšej kúpia nové náradie, ktoré môžu opakovane v prípade potreby používať. Niektorí si ale nové náradie kupovať nechcú, a preto pre nich ponúkame aj možnosť požičovne náradia.

Požičovňa náradia

Nemusíte investovať vysoké sumy do špeciálneho stavebníckeho náradia a strojov, ak nechcete. U nás si môžete náradie jednoducho požičať po určitú dobu, na ktorú ho budete potrebovať. V našej požičovni náradia si vyberie naozaj každý - stavbári, remeselníci alebo aj záhradníci.

Častým používaním náradia dochádza k opotrebeniu a následným nákladom na opravu alebo dokonca výmenu. Vy sa môžete týmto nákladom jednoducho vyvarovať tým, že si nebudete kupovať nové, ale náradie si od nás požičiate a následne ho po využití vrátite.

Doprava

Okrem vyššie spomínaných služieb pre vás dokážeme zaistiť ešte aj dopravu materiálu na požadované miesto. Vieme totiž, že zabezpečiť si vlastnú dopravu je často kameňom úrazu a taktiež veľkou položkou v nákladoch. Práve preto ponúkame možnosť zaistenia dopravy nášho tovaru včas, na vami určené miesto po celom Slovensku. Ušetríte tak nielen čas a náklady, ale aj dodatočné starosti ohľadom dopravy.

Disponujeme vozovým parkom, čo nám dovoľuje zaistiť prepravu akéhokoľvek materiálu, vrátane naloženia a vyloženia tovaru. Na základe vašej objednávky vám radi dopravu zaistíme.

Predaj

V oblasti predaja stavebného materiálu je pre nás kľúčové, aby ste v našom sortimente našli kompletne všetko, čo hľadáte a potrebujete. Zároveň aby boli naše produkty v požadovanej kvalite a cenovo dostupné.

Naše internetové stavebniny poskytujú tú výhodu, že si môžete z pohodlia domova prezerať a vyberať z viac ako 1200 dostupných produktov a stavebných materiálov. Nemusíte sa obávať ani o prepravu ťažšieho a väčšieho tovaru, pretože máme zaistené prepravné vozidlá, ktoré to hravo zvládnu.

Projekcia

Pred samotnou realizáciou projektu si veľa našich klientov želá najprv vidieť ukážkovú vizualizáciu. Takýto návrh vytvárame s ohľadom na vaše požiadavky a je na ňom zachytené všetko podstatné preto, aby ste si dokázali výslednú realizáciu jednoducho predstaviť.

Naši šikovní grafici v spolupráci s architektmi pre vás vytvoria dokonalú projekciu vašej stavby. Vy tak môžete ľahko zistiť, či ste s projektom spokojní alebo si budete želať nejaké úpravy či vylepšenia.

Realizácie

Všetky vyššie spomínané služby vedú k jej finálnej časti, a to realizácii stavby a dotiahnutie projektu úspešne do konca. Naši odborníci majú dlhoročné skúsenosti v oblasti stavebníctva a dokážu vám preto pomôcť a poradiť s čímkoľvek ohľadom vašej stavby.

Vypracovanie stavebného návrhu, všeobecné poradenstvo, zaistenie zemných a výkopových prác alebo dodanie kvalitného stavebného materiálu, to všetko je súčasťou našej komplexnej ponuky služieb.

K&T Doprava a služby - realizácia stavieb