DOVOZ SYPKÝCH MATERIÁLOV ZADARMO!

Platí pre obce Skalité, Čierne a Raková (zadarmo do 10 km)

Dvere, stavebné púzdra

Ponuka dverí a ďalších produktov pre váš domov a bývanie. So širokou ponukou odborných dodávateľov a produktov, zabezpečíme dodávku, či realizáciu podľa predstáv.
Eurowood

Firma EUROWOOD má dlhoročné skúsenosti v oblasti stolárskej výroby. V ich portfóliu sa nachádzajú plastové okná a dvere, kuchynské linky, eurookná a dvere a ďalšie produkty.

Sapeli

Česká značka SAPELI je uznávaná po celom svete. Vyrába kvalitné dvere a zárubne z rôznych materiálov vhodné pre rôznorodé štýly interiéru a exteriéru.

Erkado

Spoločnosť  vyrába dvere už viac ako 35 rokov a ponúka široký sortiment interiérových dverí s vypracovaným detailmi a najvyššou kvalitou v klasickom aj nadčasovom dizajne.

Invado

INVADO patrí medzi najväčších poľských výrobcov interiérových dverí a zárubní. Na trhu pôsobí viac ako 20 rokov a mesačne vyprodukuje 40 000 dverných krídel. Modely ponúka celkom v 31 dekoroch. 

Porta

Popredný výrobca dverí a zárubní, ktorý svoje výrobky distribuuje po celom svete. Spoločnosť má 5 výrobných závodov a zamestnáva 1900 ľudí.

Dre

Výrobca interiérových dverí s rýchlou dodacou dobou a širokou paletou produktov a farieb. Spoločnosť pravidelne investuje do technológie výroby, aby dodávala tú najvyššiu kvalitu.

Nezodpovedali sme váš problém dostatočne?
Ľubomír Sirota
Ľubomír Sirota
Obchodný zástupca
Prevádzka Čadca
0948 154 157
V čase od 17:00 do 08:00 nám môžete zanechať správu. Budeme vás kontaktovať hneď ako to bude možné.

Zanechať správu
Andrea Friščáková
Andrea Friščáková
Obchodná zástupkyňa
Prevádzka Raková
0948 888 413
V čase od 17:00 do 08:00 nám môžete zanechať správu. Budeme vás kontaktovať hneď ako to bude možné.

Zanechať správu

Mohlo by Vás zaujímať

Je stavebný dozor nutnosť?

Stavebný dozor je na stavbe kľúčový – najmä v prípade, ak sa v stavebných záležitostiach vôbec nevyznáte. Ak sa usilujete usporiť na stavebnom dozore, šetríte na nesprávnych miestach. Ak si zvolíte najlacnejšiu alternatívu v podobe dozoru, ktorý vám za pár eur dá pečiatku, ale prakticky sa na stavbe neukáže, sú to vyhodené peniaze. Úlohou stavebného dozoru je sledovať, či bola stavba naozaj zhotovená podľa projektovej dokumentácie a či sú dodržané všetky technologické postupy. Stavebný dozor takisto dáva pozor na rozpočtové položky, ktoré by ste s obmedzenými znalosťami len ťažko ustriehli. So spoľahlivým odborníkom tak mnohonásobne ušetríte a, naopak, bez dôkladnej kontroly riskujete škodu v stovkách až tisíckach eur.

Koľko trvá proces stavebného povolenia?

Ak stavebnému úradu dodáte projektovú dokumentáciu a všetky kompletné doklady, začne stavebné konanie. Následne má úrad 30-dňovú lehotu na vyjadrenie. Pri špecifických prípadoch môže lehotu predĺžiť na 60 dní. Treba mať ešte na pamäti, že stavebné povolenie nadobúda skutočnú právoplatnosť až po uplynutí 15 dní odo dňa, kedy bolo vydané rozhodnutie stavebného úradu. V tomto období majú ostatí účastníci konania právo vzniesť ešte odvolanie proti vydaniu stavebného povolenia. Vo všeobecnosti sa pripravte na to, že celý proces spojený s vybavovaním stavebného povolenia môže trvať dva až tri mesiace.

Čo je potrebné splniť k certifikácii triedy A0

Energetická trieda A0 (budovy s takmer nulovou spotrebou energie) bude pre rodinné domy povinná od 1. januára 2021. O nulový dom pôjde vtedy, ak ročne spotrebuje len minimum energie – do 5kWh/m2 úžitkovej plochy. To znamená, že výber, hrúbky aj teplotechnické vlastnosti materiálov sa musia prispôsobiť tomu, aby dom vo finále dosiahol požadované hodnoty energetickej náročnosti. V rámci certifikácie sa objekt posudzuje najmä podľa hodnoty globálneho ukazovateľa primárnej energie. Ide o množstvo energie potrebnej na splnenie všetkých energetických potrieb súvisiacich s užívaním a prevádzkou budovy, najmä energie potrebnej na vykurovanie a prípravu teplej vody, na chladenie a vetranie a na osvetlenie.

Je stavba svojpomocne výhodnejšia?

Je pravda, že stavba svojpomocne je finančne výhodnejšia. Ak máte šikovný stavebný dozor alebo odborníka (stavbyvedúceho), ktorý vám s výstavbou pomôže, nie je to problematické ani náročné. Mať dostatok času a fundovaného „styčného dôstojníka“ je však, najmä pre laika, skutočne nevyhnuté. Oproti stavebnej firme, s ktorou je výstavba oveľa pohodlnejšia, viete ušetriť napríklad v oblasti koordinácie. Stavebná firma totiž do celkovej ceny započítava réžiu, ako aj rezervy na problematické situácie, ktoré by potenciálne musela riešiť. Ak sa však v stavebných postupoch nevyznáte a chyby prehliadnete, môžu vás vyjsť oveľa drahšie než spotrebiteľský spôsob výstavby v réžii profesionálneho zhotoviteľa.