DOVOZ SYPKÝCH MATERIÁLOV ZADARMO!

Platí pre obce Skalité, Čierne a Raková (zadarmo do 10 km)

Kombinácia vaňovej zásteny: Praktické riešenie pre každú kúpeľňu

1.4.2024 225x

Vaňa a sprchovací kút majú svoje vlastné výhody, no často je ťažké rozhodnúť sa medzi nimi. Prečo nevyužiť výhody oboch možností? Práve v tom spočíva účel kombinácie vaňovej zásteny. Tento praktický variant sa hodí do rôznych typov kúpeľní a prináša viacero výhod.  

Vaňová zástena, ktorá je obvykle vyrobená z tvrdeného bezpečnostného skla, je ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú mať možnosť ako sa sprchovať, tak aj relaxovať vo vani. Jednou z najväčších výhod tohto riešenia je, že šetrí miesto a umožňuje dlhé kúpele bez potreby ďalšieho inštalovaného vybavenia.

Okrem toho, vaňové zásteny sú ekonomicky výhodné a prispôsobiteľné rôznym typom kúpeľní. Bez ohľadu na to, či preferujete relaxáciu vo vani alebo rýchlu sprchu, toto riešenie vyhovie všetkým členom domácnosti. 

Vzhľadom na svoju univerzálnosť a praktickosť sa vaňové zásteny od RONAL stávajú ideálnym doplnkom do každej kúpeľne, či už máte moderný, tradičný alebo retro štýl. S ich pomocou si môžete užiť to najlepšie z oboch svetov - pohodlie sprchy a relaxáciu vo vani, bez ohľadu na veľkosť vášho kúpeľného priestoru.

Môžem Vám nejako poradiť?
Ľubomír Sirota
Obchodný zástupca
0948 154 157
V čase od 17:00 do 08:00 nám môžete zanechať správu. Budeme vás kontaktovať hneď ako to bude možné.

Zanechať správu
Andrea Friščáková
obchodná zástupkyňa
0948 888 413
V čase od 17:00 do 08:00 nám môžete zanechať správu. Budeme vás kontaktovať hneď ako to bude možné.

Zanechať správu

Ďalšie články

Aké sú podmienky pre prácu so sadrokartónovým systémom?
Sadrokartón patrí medzi obľúbené materiály pri novostavbách i rekonštrukciách. Ako s ním pracovať, aby bol výsledok dokonalý?
8.7.2021 1582x
Do stavebnín už nemusíte jazdiť cez zápchu
Obyvatelia Horných Kysúc, zbystrite pozornosť. Prichádza nová predajňa stavebnín Redos, so strategickou polohou!
8.11.2019 3997x