PODMIENKY PREDAJA

POČAS LOCKDOWNU

Fungujeme ako výdajné miesto pre objednaný tovar.

Akcia!

Jarné skrášľovanie s dlažbou Semmelrock

6.4.2021 106x

Betónová dlažba Semmelrock je bezpečná, odolná voči zaťaženiu a vysokým teplotám. V zimnom období spoľahlivo odoláva mrazu a účinku posypových solí. Vďaka obsahu prírodných farebných drvín sú výrobky Semmelrock stálofarebné a odolné voči UV žiareniu. Časom sa na povrchu dlažby vytvorí jemná patina, ktorá dlažbe dodá ešte atraktívnejší vzhľad. A ako bonus, v prípade neplánovaných výkopových prác sa dá dlažba vybrať a následne znovu uložiť bez toho, aby sa zmenil jej vzhľad.

Betón nie je nuda

Betónová dlažba ponúka množstvo variant tvarov, povrchov a farieb. Funkčnosť dlažby pritom ostáva plne zachovaná. Dokonale doplní architektonický štýl vášho domu. Dávate prednosť elegantnému vzhľadu, alebo ste milovník rustikálneho štýlu? Zo sortimentu Semmelrock si určite vyberiete.

Stiahnite si kompletný PDF leták a vyberte si novú dlažbu.

Môžem Vám nejako poradiť?
Ľubomír Sirota
Obchodný zástupca
0948 154 157
V čase od 17:00 do 08:00 nám môžete zanechať správu. Budeme vás kontaktovať hneď ako to bude možné.

Zanechať správu

Ďalšie články

Redos pobočky znovu otvorené!
Od apríla sme za sprísneného hygienického režimu znovu otvorili stavebniny pre všetkých zákazníkov v Čadci, Skalitom a Klubine.
31.3.2020 1311x
Čo všetko treba vedieť o stavebnom povolení
Pripravujete sa na výstavbu domu a rozmýšľate nad tým, čo všetko budete musieť vybaviť ešte predtým, než položíte základný kameň?
14.4.2019 970x
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies pomocou ktorých vylepšujeme naše služby