Zdravé zateplenie
pre každú strechu
Kvalita, ekológia a šetrnie energií
za polovičné ceny až do konca októbra
Jesenná akcia
na zámkovej dlažby
Spoznajte harmóniu dlažieb
Akcia platná od 2.9 do 29.11.2019
Akcia!

Jesenná akcia na vybrané dlažby od Semmelrocku

24.9.2019 829x

Jeseň – ideálny čas na inšpiráciu dlažbou

Leto sa pomaly končí, teplé dni sa ochladzujú, ale váš domov bude vždy miestom, kde čakajú vrelé objatia celej rodiny. Práve jeseň dáva priestor na to, aby ste vášmu exteriéru dali novú tvár s betónovými dlažbami Semmelrock, ktoré vás oslovia nielen svojou kvalitou, ale aj rôznymi štýlmi a bohatou paletou odtieňov.

Spoločnosť Semmelrock Stein ako výrobca a predajca betónových výrobkov s viac ako 60-ročnou tradíciou pripravila v termíne od 2. 9. 2019 do 29. 11. 2019 špeciálnu jesennú ponuku „Inšpirujte sa dlažbami“. Výhodnejšie si tak môžete kúpiť dlažbu, platne, dekoratívne múriky alebo výrobky vhodné na spevnenie svahov a ohraničenie záhonov či trávnatých plôch.

Zo zvýhodnených ponúk dlažieb vyberáme

Senso grande
Výnimočná a exkluzívna dlažba Senso Grande sa obzvlášť dobre hodí pre veľké plochy. Vďaka formátom a farbám má vysokú variabilitu stvárnenia je mrazuvzdorná, odolná voči soliam a protiškymková. Na terasy, vnútorné dvory či parkoviská nenájdete lepšiu. Zo sumy 30,60€/m2 je zlacnená na 21,90€/m2. Technológia škár Einstein vypĺňa medzery spájacím prvkom, ktorý je poistkou proti posunu. Vďaka integilentnej technlógii škár spĺňa plocha požiadavku na vysoké dopravné zaťaženie a to pri minimálnom dotyku jednotlivých kociek.

CITYTOP kombi
Ak potrebujete vytvoriť veľkú príjemne pôsobiacu plochu, ktorá zatraktívni chodníky, ulice parkoviská miest, prívetivá dlažba je pre vás najlepšou voľbou. Obsahuje nášľapnú vrstvu z kremičitého piesku, je protišmyková a mrazuvzdorná i odolná voči soliam. Teraz je pre vás zlacnená z ceny 13,4€/m2 na 9€/m2 a dostupná v troch verziách - ako sivá, piesková a hnedá.

Retango
Klasická štvorcová betónová dlažba nemusí byť nudná. Dokazuje to model RETTANGO s melírovaným vzorom, ktorý vynikne na väčších plochách ako chodníky a parkoviská. Počas jarnej akcie ju kúpite za 13,90€/m2.

Retango so systémom Einstein zaručuje žiaden posun ani deformáciu, vysokú hospodárnosť a trvanlivosť aj pri vysokých teplotách a možnosť výmeny jednotlivých kociek. Samozrejmosťou je mrazuvzdornosť a odolnosť voči soliam.

CITYTOP Grande
Unikátne farebné tieňovanie od dymovo hnedej, cez dymovo žltú až po medovo hnedú dáva tejto dlažbe punc luxusu. Moderný dizajn vytvára nášľapná vrstva z kremičitého piesku, ktorá sa vďaka lombi forme ľahko pokladá. Je odolná voči mrazu, aj ÚV žiareniu, čím sa stáva ideálnou na vstupných plochách pred obchodnými centrami, peších zónach aj parekoviskách a na všetkých povrchoch, kde sa vyžaduje rovný povrch.

Pri výbere tohto veľkoformátového dlažobného systému získavate ako darček šikovného pomocníka na pokládku zadarmo.

Čo je to Systém Einstein?

Spoľahlivý systém, ktorý funguje bez známych reklamácií a ktorý je výsledkom nedávneho dvojmesačného záťažového testu spoločnosti Semmelrock. Firma simulovala prejazd 1,2 miliónov nákladných áut, čo zodpovedná v reálnom čase prevádzke približne 20 rokov. Výsledky potvrdili trvanlivosť systému Einstein. Viac o technológii Einstein.

Radi vám poradíme

Značka Semmelrock je už viac ako 60 rokov tvorcom vonkajších životných priestorov a pri výrobe betónových dlažieb kladie vysoké nároky na dizajn a najmodernejšie výrobné technológie. Pozrite si nový online leták, v ktorom nájdete okrem vybraných akciových modelov aj iné dlažby a systémy pre exteriér.

POZRIEŤ AKCIOVÝ LETÁK

Podrobnejšie informácie vám radi poskytneme aj na našich kontaktných telefónnych číslach alebo osobne v našich pobočkách na Horelici, Klubine a čoskoro už aj na Skalitom!

Môžem Vám nejako poradiť?
Ľubomír Sirota
Obchodný zástupca
0948 154 157
V čase od 17:00 do 08:00 nám môžete zanechať správu. Budeme vás kontaktovať hneď ako to bude možné.

Zanechať správu

Ďalšie články

Top cena na trendovú dlažbu Leier
Dlhodobo TOP cena na trendovú dlažbu a murovací prvok PATIO od spoločnosti Leier. Objavte krásu dlažieb a múrov.
28.6.2019 143x
Zdravé zateplenie pre každú strechu
Unikátna minerálna izolácia Unifit 037 od spoločnosti Knauf Insulation - líder vo svete izolácií.
14.10.2019 326x
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies pomocou ktorých vylepšujeme naše služby